18. marec 2018
BellAmos - Súkromná základná škola


Menu

Aktuality


potadlo.abz.cz


A Christmas Carol... alebo ĎAKUJEME
Namiesto úvodu...

Milí BellAmosáci, milé kolegyne, kolegovia, milí hostia!

Aj keď sa medzi sebou veľmi dobre poznáme a denne sa stretávame, je len niekoľko dní v roku, keď sa stretneme všetci takto spoločne. Sú to výnimočné dni a dnešný je tiež jeden z nich.
V minulom školskom roku sme oslávili 20. výročie existencie našej školy. Je za nami dvadsať zaujímavých rokov, naplnených hľadaním, zážitkami, príhodami a spomienkami. Spomínané dve desaťročia sú ale aj dôkazom, že existencia našej školy má svoje opodstatnenie, svoj zmysel.
Preto patrí obrovské ďakujem všetkým mojim kolegom a ich rodinám, priateľom a známym, rodičom, ktorí nám dali dôveru a verili nám, terajším i bývalým žiakom, ktorí sa k nám vracajú pochváliť sa so svojimi životnými úspechmi a poďakovaním... Ďakujem všetkým, ktorí stáli a stoja dvadsať rokov pri nás. Bez Vás by sme neboli a neexistovali.
Prečo sme sa však dnes stretli?
Učenie v našej škole sa snažíme robiť zážitkovým. A nielen na vyučovacích hodinách, ale aj mimo školy. Dnes uvidíte výsledok dlhodobej práce jednej našej mamičky a istý čas aj našej kolegyne Marušky Dorkovej, ktorá natočila film na motívy príbehu Charlesa Dickensa Vianočná koleda. A keďže anglický jazyk sa v našej škole učí od prvého roku jej vzniku, aj film bude v anglickom jazyku. Snáď len informácia – že vo filme si zahrali aj vaše spolužiačky a to hneď vo viacerých úlohách.
Chcem sa poďakovať Maruške Dorkovej za tento krásny darček k 20. výročiu školy, vám všetkým zaželať pekný umelecký zážitok – nestáva sa predsa každý deň, aby žiaci sledovali filmové predstavenie, v ktorom účinkujú ich spolužiaci.

.

pani riaditeľka Hanka, 18. 11. 2016


Fotogaléria

© 2007 BellAmos | bellamos(at)bellamos.sk | powered by WebArranger.com | design by 2A